Selective Profossionel Türkiye > Hakkımızda A- A+
Hakkımızda

 

GÜÇLÜLER LTD.ŞTİ.

Saç tokası ve firkete pazarında uzun yıllar Prenses markasıyla faaliyet gösteren aile şirketinde 1968 yılında ilk olarak çalışma hayatına atılan İlter Ertekin, 1974 yılında Eczacıbaşı ürünleri satarak kozmetik sektörüne  geçiş yaptı.

 
Güçlüler'in  kuruluşuysa 1986 yılında oldu. Otuz yıla yakın bir süre Eczacıbaşı'nın ürünleri, zirveye taşındı. 1997 yılında TRICOBIOTOS ve GÜÇLÜLER arasında birikim ve sermaye işbirliğinden oluşan güçlü bir ortak yapının temelleri atıldı. Aynı yıl kalite ve hizmetten ödün vermeyen anlayışları uyuşan Marco Bucaioni ve İlter Ertekin'in, neredeyse yarım asra dayalı işbirliği anlaşması sayesinde SELECTIVE PROFESSIONAL Türkiye pazarına girmiş oldu. 
 
İthalatçı, dağıtım ve satış firması olan GÜÇLÜLER,  teknik hizmet veren Akademi'siyle ve yurt dışında eğitim görmüş uzmanlarıyla SELECTIVE PROFESSIONAL'a pazarda hak ettiği yeri kazandırmayı hedefliyor. 
 
 

SELECTIVE PROFESSIONAL

 
Dünü :
Tricobiotos 1982  yılında, Marco Bucaioni ve Stefano Bertini adlı iki arkadaşın azmi sayesinde doğmuştur. Iki arkadaş, dinamizm ve yetenekleriyle ilk önce Italya pazarını, daha sonra da dünya pazarını adım adım fethetmişlerdir. Görevleri her zaman açık olmuştur: o da kullananı  rahat ettirecek ürünler gerçekleştirmektir.Gittikçe genişleyen bir kitleye ulaşmak için  yalnızca profesyonel sektöre hitap etme yolu seçilmiştir.SELECTIVE PROFESSIONAL markasının yaratılması Tricobiotos’a, ürünlerinin yüksek kalitesi, cezbedici ambalajları, zaman ve ihtiyaçların değişimini takip eden hizmetleri sayesinde, tüm dünyada kuaförün güvenini kazanma imkanı vermiştir.  90’lı yılların ortasında SELECTIVE PROFESSIONAL markası, kuaförü hem Italya’da hem de dünyada, en ön planda tutup, ürünlerini arttırmış ve profesyonel ürünler sektöründe lider bir marka olmuştur.
 
Bugünü:
SELECTIVE PROFESSIONAL partnerlerinin ve müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi biçimde karşılık vermek amacıyla güçlenmiştir; yenilikçi araştırma bölümü, uluslararası ‘hair styling’in en iyi temsilcileriyle işbirliği halinde teknik stil eğitim merkezleri, modern, işlevsel ve son derece esnek üretim bölümleri, araştırma ve modaların analizi için özel bir ofis, gittikçe daha dinamik ve müşterinin ihtiyaçlarına dikkat eden bir ticaret bölümü, işte bugün SELECTIVE PROFESSIONAL’in geldiği nokta budur.

 Selective Profossionel Türkiye > Hakkımızda Sayfa üstü
2011 © Tüm hakları saklıdır.
SELECTIVE PROFESSIONAL TÜRKİYE Teknoloji ve Tasarım: geniusmedia®